Carmen Grup

Carmen Grup

RACER EVO ENGELLİ PUSETİ

04.02.2021

RACER EVO ENGELLİ PUSETİ

 

Racer Evo puset 3 beden den oluşur;

1 beden   120 cm boy 35 kg ağırlık taşır

2 beden   150 cm boy 50 kg ağırlık taşır

3 beden   180 cm boy 60 kg ağırlık taşır.

Tek parça katlanır ve çok sağlam bir pusettir. Yan destekler, abdiktör, ayak sabitleme kemeri gibi aksesuarlar standart dır.

 

Rehab puset RACER® hareket olanakları sınırlı çocuklar için kullanılır. Rehabilitasyon merkezinde ve kullanıcının evinde kullanılabilir. Kararlı yapı, kullanıcıyı mükemmel şekilde dengeler ve ona bir güvenlik hissi verir. Dahası, doğru oturma pozisyonunu sağlar ve çocuğun uzanma pozisyonunda dinlenme şansı vardır.

Ebeveyn, çocuğu rehabilitasyona götürebilir ve çocuğun dışarıda vakit geçirme imkanı olduğu için yürüyüşe çıkabilir. Hiç şüphe yok ki, bu özel bebek arabası bakım ve beslenme konusunda ebeveyn için hayatı kolaylaştırıyor ve ayrıca çocuk ailesiyle aktif olarak zaman geçirebiliyor. Kullanıcının cihazda rahat hissettiği geniş bir ayar dizisi ile donatılmıştır. Ek olarak, katlanabilir yapısı nedeniyle bu arabanın taşınması kolaydır. Döşemeyle ilgili olarak nefes alabilen ve yıkanabilen kumaşlardan üretilmiştir.Rehab puset RACER® hareket olanakları sınırlı çocuklar için kullanılmaktadır. Rehabilitasyon merkezinde ve kullanıcının evinde kullanılabilir. Kararlı yapı, kullanıcıyı mükemmel şekilde dengeler ve ona bir güvenlik hissi verir. Dahası, doğru oturma pozisyonunu sağlar ve çocuğun uzanma pozisyonunda dinlenme şansı vardır.

Ebeveyn, çocuğu rehabilitasyona götürebilir ve çocuğun dışarıda vakit geçirme imkanı olduğu için yürüyüşe çıkabilir. Hiç şüphe yok ki, bu özel bebek arabası bakım ve beslenme konusunda ebeveyn için hayatı kolaylaştırıyor ve ayrıca çocuk ailesiyle aktif olarak zaman geçirebiliyor. Kullanıcının cihazda rahat hissettiği geniş bir ayar dizisi ile donatılmıştır. Ek olarak, katlanabilir yapısı nedeniyle bu arabanın taşınması kolaydır. Döşemeyle ilgili olarak nefes alabilen ve yıkanabilen kumaşlardan yapılmıştır.

 

 

RACER EVO 2 Engelli Puseti

 

Yumuşak oturma ve yaslanma imkanı veren döşemeye sahiptir,

Çok amaçlı tam katlanabilir bu rehabilitasyon puseti 360° dönebilen ön tekerleklerle donatılmıştır,

İstendiğinde (özellikle uzun düz yollarda) kullanılmak üzere ön tekerlek sabitleme kilidi vardır,

Katlanabilir şasiye sahiptir,

Sırt açısı ayarlanabilir.

Yan skolyoz destekleri mevcuttur. 

Diz-Ayak yan desteği mevcuttur. 

Ayaklık açısı ayarlanabilir,

Ayak stabilize kemeri vardır,

Pozisyon ayarı kolayca yapılabilir baş desteği mevcuttur.

Emniyet kemeri vardır,

Kullanıcının duruşunu desteklemek için bacak arası abdüktör mevcuttur,

Fransız Enstitüsü CERAH tarafından yapılan çarpışma testlerinden başarıyla geçmiştir.

 


Yorumlar