Carmen Grup

Carmen Grup

MÜGE ANLI TEKERLEKLİ SANDALYE BAĞIŞI

29.09.2021

Tekerlekli sandalye bağışı yapmak ve bir engellinin umudu olmak en güzel hayır işleme yollarından biridir. ATV kanalının en çok izlenen programı olan Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı, tekerlekli sandalye bağışlarını Türkiye’nin dört bir yanındaki engellilerle buluşturuyor. Tekerlekli sandalye bağışı yapmak isteyenler, Müge Anlı tekerlekli sandalye başvuru yolu ile yardımlarını tekerlekli sandalye bekleyen vatandaşlara ulaştırıyor.

Müge Anlı tekerlekli sandalye başvurusu en çok aranan ve merak edilen konulardan biri haline geldi. ATV Müge Anlı akülü tekerlekli sandalye ve manuel tekerlekli sandalye başvurusu nasıl yapılır, bağış yapılan tekerlekli sandalye Müge Anlı programına nasıl ulaştırılır, merak ettiğiniz soruların cevabını hemen verelim.

Sizin adınıza tekerlekli sandalye bağışlarınızı Müge Anlı ATV stüdyolarına kendi araçlarımıza götürüp teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Tüm bağışçılarımız bağışlarının Müge anlı’ya ulaştığından emin olmaları için bağış yapılan sandalyenin üzerinde bağışçının adı soyadı ve telefon numarası yazılı şekilde teslim ediyor ve teslimat fotoğraflarını size iletiyoruz.

ATV Müge Anlı Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli sandalye bağışı ve tekerlekli sandalye başvurusu denildiğinde ilk akla gelen program olan ATV Müge Anlı programı, bağışların kabul edilmesinden tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olanlara ulaştırılmasına kadar her aşamanın titizlikle takip edildiği bir programdır. Müge Anlı ekibi, engellilere ücretsiz tekerlekli sandalye temininde oldukça yoğun bir şekilde çalışıyor. Türkiye’nin dört bir yanında tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan yürüme engelliler için ilgili kurum ve kuruluşlarla irtibata geçerek gerçek ihtiyaç sahiplerini tespit ediyor. Çünkü manuel ve akülü sandalye bağışı yapanlar, yüksek katılımlarla bağış yapmaya devam ediyor.

İster bağışçı ister tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan biri olun, her ikisi için de Müge Anlı programına başvurabilir, Müge Anlı tekerlekli sandalye isteme veya bağış yapmanın en güvenli yollarından birini tercih edebilirsiniz.

Tekerlekli sandalye bağışı yapmak isteyenler ilk olarak medikal firmalardan biri ile görüşüp bağış yapmak istedikleri tekerlekli sandalye modeline karar veriyor. Seçilen ürünün ödemesi yapıldıktan sonra ürün kolileniyor ve koli üzerine bağışçının adı-soyadı, adresi ve telefon bilgileri yazılıyor. Kolilelen tekerlekli sandalye, Müge Anlı ekibine bizzat teslim ediliyor. Müge Anlı’nın bağışçıyı arayıp teşekkür ettiği de verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Tekerlekli Sandalye Yardımı İçin Nereye Başvurulur?

Tekerlekli sandalye bağışı yapmak isteyenler valilik, kaymakamlık, vakıflar, yardım dernekleri, Kızılay, Müge Anlı Tatlı Sert programı, belediye, hastane veya fizik tedavi merkezlerine bağış yapabiliyor. Yardımdan faydalanmak isteyenler ise söz konusu kurum ve kuruluşlara başvuruda bulunarak tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olduğunu bildiriyor. Yardımlaşmanın en güzel örneği ücretsiz tekerlekli sandalye nasıl alınır sorusunun cevabı olan tekerlekli sandalye bağışı ile yapılan yardımlar her geçen gün çığ gibi büyüyor.

Tekerlekli Sandalye Bağışı Yapmak İstiyorum

Tekerlekli sandalye bağışı yapmanın birçok yolu var demiştik. Bunlardan biri de medikal firmalarla irtibata geçmektir. Bağış yapılacak tekerlekli sandalyeye karar verildikten sonra ödeme yapılmakta ve sonrasında medikal firma bağışın ihtiyaç sahibi bir engelliye ulaşmasını sağlamaktadır. Tekerlekli Sandalye Dükkanı, bağış yapmak için başvuruda bulunabileceğiniz ve en uygun fiyatlarla bağış yapabileceğiniz bir firmadır. Son dönemlerde yapılan indirim ve kampanyalarla bağışçılar Tekerlekli Sandalye Dükkanı’nı tercih etmekte Müge Anlı tekerlekli sandalye nasıl gönderilir sorusuna Tekerlekli Sandalye Dükkanı tüm süreci takip ederek cevap vermektedir.

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Başvurusu Nasıl Yapılır?

ATV Müge Anlı İle Tatlı Set programına manuel veya akülü sandalye başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert tekerlekli sandalye başvurusu ve yardımı için iletişim bilgileri:

Başvuru için: 0212 354 4425 - 0212 639 5017
E-postatatlisert@mugeanli.com.tr

7/24 İhbar Hattı: 0530 151 3151 
 

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Fiyatı

Birçok tedarikçi firma, bağışçılara özel tekerlekli sandalye fiyatları, indirim ve kampanyaları ile yardımlaşmaya büyük destek oluyor. Bunlardan biri olan Tekerlekli Sandalye Dükkânı, en uygun fiyatlarla manuel ve akülü tekerlekli sandalye modellerine sahip bir firma olarak bağışçılarla yardıma ihtiyacı olanları buluşturuyor. Markasına ve modeline göre değişen fiyatlar, dönem-dönem uygulanan fiyat indirimi ve kampanyalarla bütçeleri zorlamıyor. Siz de Müge Anlı tekerlekli sandalye fiyatı nedir diye merak ediyorsanız, fiyat bilgisi ve diğer detaylar için Tekerlekli Sandalye Dükkânı ile irtibata geçebilirsiniz.

 

SIK SORULAN SORULAR

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Nasıl İstenir?

Müge Anlı programı aracılığı ile bir tekerlekli sandalye sahibi olmak istiyorsanız, Müge Anlı tekerlekli sandalye numarası, e-posta veya ihbar hattı ile başvuru yapabilirsiniz.

Müge Anlı Akülü Sandalye Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müge Anlı akülü sandalye başvurusu yapmak için 0212 354 4425 - 0212 639 5017 telefon numaralarını arayarak iletişime geçebilir veya durumunuzu anlatan mesajınızı tatlisert@mugeanli.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye Almak İçin Nereye Başvurulur?

Tekerlekli sandalyeyi kendi imkânlarınızla almak için medikal firmalarla iletişime geçmelisiniz. Tekerlekli sandalye yardımı almak için Kızılay, belediye, kaymakamlık, valilik ve BEDD gibi engelli derneklerine başvurabilirsiniz. Bağış için tekerlekli sandalye almak isteyenler de medikal firmalarla görüşüp beğendiği tekerlekli sandalyenin ücretini ödemekte ve medikal firma aracılığı ile bağışlarının ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?

Her yaş gurubunda binlerce engellinin tekerlekli sandalye beklediği günümüzde Müge Anlı ve ekibi yapılan bağışlarla birçok engellinin yüzünü güldürdü. Halen devam eden bağışlarla yardımlaşma hızla devam ediyor. Siz de Müge Anlı tekerlekli sandalye bağışı nasıl yapılır merak ediyor ve bir bağış ta siz yapmak istiyorsanız, medikal firmalarla görüşüp yardımlarınızın ATV programına ve oradan da ihtiyaç sahibi bir engelliye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Engelliler için tekerlekli sandalye nasıl alınır?

Engelliler için tekerlekli sandalye bağışı yapmak ve Türkiye’nin bir ucundaki bir engelli vatandaşın hayatını kolaylaştırmak insanları en çok mutlu eden hayır işlerinden biri haline geldi. Yürüme engelliler için tekerlekli sandalye nasıl alınır sorusu da cevabı en çok aranan sorular arasına girdi. Engelliler için tekerlekli sandalye gerek şahsen firma mağazalarından gerekse medikal firmaların web siteleri üzerinden satın alınıyor. Bağışçı bağışını kendisi ulaştırdığı gibi medikal firma aracılığı ile de ihtiyaç sahibine ulaştırabiliyor. En kolay yolu, güvenilir bir medikal firmadan satın alma yaparak yine firma aracılığı ile bağışın engelli vatandaşa ulaşmasını sağlamaktır.

Onlarca marka ve modelde manuel ve akülü tekerlekli sandalye çeşitleri ile Tekerlekli Sandalye Dükkanı, UBB (Ulusal Bilgi Bankası) kayıtlı bir firma olup güvenle başvurabileceğiniz bir medikal firmadır.

 

CARMEN MEDİKAL PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ.

0 212 220 12 66 

0 212 220 54 57

0 543 648 01 92


Yorumlar