0 212 220 12 66
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tekerlekli Sandalye Fiyatları

27 Nisan 2019
373 kez görüntülendi
Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Engelli insanlar için büyük öneme sahip olan tekerlekli sandalye fiyatları bir çok faktörden etkilenmektedir. Sandalyelerin özellikleri ile yada yapımında kulanılan malzemesinin kalitesi ile doğru orantılı olarak fiyatları iniş ve çıkış göstermektedir.

Örneklemek gerekirse fiyat farkının ilk göze çarptığı ayrım sandalyenin manuel yada akülü olmasıdır. Manuel tekerlekli sandalyeler akülü tekerlekli sandalyelere göre çok daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Manuel tekerlekli sandalye fiyatları sandalyenin lastiklerinin dolgu teker olup olmaması, kasasının demir doğrama yada alüminyum oluşuyla bağlantılı olarak kendi içinde de fiyat farklılıkları göstermektedir.
Akülü tekerlekli sandalye fiyatları ise motorun gücü, akünün kullanım süresi, hızı gibi etkenlerle değişim göstermektedir.

Engelli insanlar sandalye alırken tekerlekli sandalye fiyatları maddi olarak kendilerine uygun olsa da , aldıkları ürünün rahat ve uzun vadeli kullanıma uygun olmasına da önem vermekteler. Akülü Sandalye de insanların aradığı en önemli ve ortak özellik güvenli ve kaliteli ürün almış olmaktır.

Tekerlekli Sandalye Fiyatları
Tekerlekli Sandalye Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?