0 212 220 12 66
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

PATRON ENGELLİ ÇOCUK ARABALARI TERCİH KILAVUZU

PATRON ENGELLİ ÇOCUK ARABALARI TERCİH KILAVUZU

PATRON’un 40 farklı engelli çocuk arabasından hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olacak bir kılavuz hazırladık.

Gerek çocuğunuzun sağlığı ve konforu, gerekse siz anne-babaların konforu ve sağlığı açısından en doğru modeli tercih etmeniz yaşamsal önemdedir.

Yanlış model olursa çocuğunuzda omurga ve kalça deformasyonu başta olmak üzere bir çok eklem rahatsızlığı meydana gelecektir. O denenle bu seçim aşamasına gerekli hassasiyeti göstermenizi ısrarla öneririz. Tereddütte kaldığınız konularda bizleri arayarak müşteri temsilcilerinizle görüşebilirsiniz.

TEMEL SORU: Önceliğiniz nedir? Çocuğunuzun maksimum oturma desteğine sahip olması mı, yoksa gündelik kullanımdaki pratiklik mi?

1- Eğer çocuğunuzda spastisite vb. nedenle aşırı kasılma hali, hipoteni vb. nedenle pelte hali, omurga- kalça deformasyonu vb. nedenle önemli bir postür bozukluğu varsa, bu nedenlerle otururken maksimum desteğe ihtiyaç duyuyorsa, bu durumda Rehab Strollers tarzı bir puset tercih etmelisiniz.

2- Eğer çocuğunuz postür açısından çok fazla bir desteğe ihtiyaç duymuyorsa, gündelik yaşamınızda çok sıklıkla araca binip-inmek zorunda kalıyorsanız, pratiklik, sadelik, hafiflik ve rahat sürüş önceliğinizse, çocuğunuzun boyu 150 cm’den uzunsa, bu durumda Rehab Buggy tarzı bir puset tercih etmelisiniz.

Not 1: Çocuğunuz uzama dönemindeyse Oturma Genişliği, Oturma Derinliği ve Sırt Yüksekliği ayarlanabilir bir model tercih etmelisiniz.

Not 2: Mini, Standart, Maxi ve Süper Maxi olarak sıralanan ölçü seçeneklerinden hangisinin uygun olduğunu belirlemek için lütfen ürün detaylarının yer aldığı sayfalardaki ölçü cetvellerini inceleyin.

Patron Stroller kıyas tablosu

Patron Buggy Kıyas tablosu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?