0 212 220 12 66
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akülü Tekerlekli Sandalye Aküsü

Akülü Tekerlekli Sandalye Aküsü

Akülü Sandalye Aküsü, Akülü arabalar, Engelli araçları ve Scooter lar için aküler. Model olarak farklı voltaj ve amperde akü çeşitleri olmasıyla beraber fiyatları da bu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Kuru ve Jel olarak iki farklı çeşitte üretilir

Akülü sandalyelerde çift kullanılır. Akü Tipi: Kuru ve Jel Akü olmak üzere iki çeşit akü tipi vardır. Jel Aküler, Kuru Akülere göre daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Jel Akülerde akü dolana kadar şarj etme zorunluluğu yoktur. Jel aküler kış şartlarına, soğuk havalara kuru akülere göre daha dayanıklı yapıdadırlar.Marka ve Model: Akü fiyatları farklı markalar ve modelleri ile birlikte değişim gösterebilir.Voltaj: Akü voltajı 6 ile 12 Volt arasında değişmekle beraber fiyatlarda da değişim görülmektedir.Kapasite(Amper): Akülü Sandalye aküleri, 1.2 Amp.den başlayıp, 250 Amp`ye kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla bu durum fiyatı da etkilemektedir.Fiziksel Ölçü: Akülerin uzunluk, genişlik ve yükseklik gibi ölçüleri arasında farklılık görülmektedir. Fiyat farklılığında etkili bir unsurdur.Ağırlık: Farklı ağırlıkları olan akülü sandalye akülerindeki, fiyat çizelgesinde de farklılık görülebilir. Akü Fiyatları, akülerin farklı özelliklerde olması sebebiyle farklılık gösterir.

AKÜLERİMİZ TÜM WOLLEX MODEL AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYELERE UYUMLUDUR

Bize en sık sorulan biride aküleriniz bizim aracımıza uyar mı sorusu. Bu soruya toplu yanıt vermek adına. Evet satışını yaptığımız tüm aküler bütün wollex model akülü sandalyelere %100 uyumludur. Zira akülü araçlarda temel bir kural vardır. Tüm akülü engelli araçları 12 volt toplamda 2 adet akü olduğundan 24 volt ile çalışır. Burada kritik nokta akünün 24 voltu tamamlamasıdır.

En çok kullanılan aküler;

akülü sandalye akü kutusu

Daha fazla bilgi ve fiyat için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

  • ADRES:PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK, KAT:5, NO:112 – 114  ŞİŞLİ / İSTANBUL
  • TELEFON:0 212 220 12 66 – 0 212 220 54 57
    0 543 648 01 92 – 0 533 515 92 37
  • EMAİL:info@carmengrup.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?